משפחת ש.א.ל

הצוות שלנו

חבר המנהלים שלנו מורכב ממתנדבים המהווים את המודל החינוכי ומסייעים בפיתוח הארגון ש.א.ל.

מנהלי הקייטנות עובדים בשיתוף פעולה מלא עם צוות המדריכים שלנו אשר יוצרים ומכינים את כלל הפעילויות השונות ומשגיחים על הילדים במהלך הקייטנות.
"ג'וקרים"- זהו מושג ותיק אשר בא לתאר הורים אשר לוקחים חלק בארגון ונותנים מזמנם לבוא לעזור בקייטנה כמגישי עזרה ראשונה, כלכלנים, תוכניות ספורט ועוד.

מתנדבים, ג'וקרים וקרובים לעמותה

מה המשמעות של קייטנה בשבילך? מה הזיכרון הכי חזק שלך מהקייטנה?

מייסדים ומנהלים

לורה לסרי

לורה לסרי

מקימת הפרוייקט - הרצליה, ישראל

"הזיכרון הטוב ביותר שלי היא כמנהלת כשכל הילדים מוכנים לעשות הכל אפילו לאסוף את הפחים שלי של כל המחנה וכל זה בכדי לקבל ניקוד נוסף ולנצח במכבייה , ולראות בנות בהפסקת הצהריים מכינות לנו ריקוד במיוחד."

אליזבת מארק

אליזבת מארק

מנהלת - רעננה, ישראל

"לגדול עם קייטנה זה מאסט בלתי נשכח! ממדריכה מנחה ועד מנהלת תמיד חוויתי חופשות מדהימות ביחד עם הילדים והמדריכים שנהיו חברים. ברגעים כאלו הבנתי מה באמת חשוב. היום אני נרגשת מהרעיון של פיתוח הקייטנות בישראל".

אנדרי בנסימון

אנדרי בנסימון

מייסד - פריז, צרפת

"אני בן 15 חניך בקייטנה בהייר (עיירת חוף בדרום צרפת) אנחנו מסיימים במקום הראשון ואני קפטן הקבוצה (למדריך שלי קוראים אריה סילם) אנו מנצחים בכל ענפי הספורט הקבוצתיים (דבר שלא קרה לפני). אני על הפודיום עם 7 מדליות על הצוואר, אני מדמיין שאני מארק שפיץ (האליל שלנו באותו זמן). זו תחושה מטורפת שרק בקייטנה אפשר להבין זה זיכרון כל כך חזק- עובדה שגם היום 45 שנה אחרי אני עוד מדבר על זה".

גבי בנסימון

גבי בנסימון

מייסד - פריז, צרפת

"בגיל 6 גיליתי את המחנות. אני אוהב את המשחקים. אני לא מבין את כל מה שקורה, אבל הכל בסדר, אני מרגיש בטוח. המדריך שלי הוא נחמד מאוד! אני פוגש את החברים הטובים הראשונים שלי, זה נהדר!


בגיל 10, אני אוהב את המחנות וזה לא מפסיק לרגע! אני מציג את המשמרת הראשונה שלי, אני מנצח בשתי מדליות למכבייד. אני יודע בעל פה את ברכת המזון, אני אוהב את האווירה של השירים בארוכות ואני מבין את החשיבות של אזורים , יש לי המון חברים ומדריכים באמת אלופים.
בגיל 13 אני הבוס של המחנה אני שולט על הכל 24/24! הפעילות, הספורט, המשמרות, זמן כיף, המקולת, השבת ואפילו המדריכים.
בגיל 15, המחנה הוא המחנה שלי ואני נוסע לאן שאני רוצה, בישראל או בחו"ל. אני מחליט הכל ואני נותן את עצמי ביסודיות, קצב, טירוץ, זיכונות לכל החיים.
בגיל 18, אני החתיך של הקבוצה! כמה זה כיף להיות מדריך: הילדים מעריצים אותי, יש צוות כיפי של מדריכים: אנחנו עובדים באווירה נעימה.
בגיל 23, אני המנהל. אני מנהל ואני מאמן: הילדים, המדריכים, הצוות הטכני, הטבח…
כולם אוהבים אותי וכיף לי!
ב40, אני אבא, ב60  אני סבא, הילדים (או הנכדים) שלי עוזבים במחנה.  ואני "ג"וקר". אני בטוח שהכל  בסדר. איזה תענוג…"
קרא עוד
פיליפ פינקלשטיין

פיליפ פינקלשטיין

מייסד - ניו יורק, ארצות הברית

"הקייטנות – זה החברים, האחים שלי, הלילות הלבנים, הצחוקים, הבכי, התרגשויות, החגים, כל כך הרבה דברים – החיים שלי. "